0424 212 4411

Sosyal Medyada Biz}

Nadirsumetal San. Tic. Ltd. Şti Yapı Sac ve Telörgü Ürünleri
Bilgi Almak için 0424 212 44 11 iletişime geçebilirsiniz..
TÜMÜNÜ GÖR

Panel Çit

Panel Çit

Panel Çit
Panel çit öncü kuruluşlardan olan, Nadirsumetal  kalitesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam ediyor.

Sizler de panel çit yaptırmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Gerek güvenlik açısından gerekse görünüm itibarıyla memnuniyet yaratan firmamız değişik panel çit çeşitleriyle sizlerle.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekâna kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin tercih edilmelerini arttırmıştır. Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır. Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

Revolution Slider Error: Slider with alias panel-cit not found.
Maybe you mean: 'anasayfa' or 'alternatif'

Panel çit farklı çeşitleri ile bina, işyeri ve sitelerin çevre güvenliğinde, otoyol kenarlarında, fabrika etrafında, spor tesislerinde, okullarda, park ve bahçelerde güvenlik ve görüntü amaçlı kullanılmaktadır.

Kullanılacağı yere göre değişik çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin Single panel çit;  ekonomik ve dekoratif ve yüksek kaplamalı bir ürün olduğu için, park bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar, sanayi bölgeleri gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bekafor Panel çit sistemi, antrasit ve orman yeşili renk seçenekleri ile çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik olarak geliştirilmiş bir çit sistemidir. Decofor Panel çit sistemi, sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir.

Bunların dışında ayrıca panel çitte;  Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çit ve Dekosedafor Panel Çit olmak üzere çeşitler bulunmaktadır.

Panel çit, gerek güvenlik gerekse estetik açıdan, en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. Panel çit uygulama şekilleri ve görsel farklılıklarından dolayı farklı çeşitlerde uygulanır. Panel çit imalatçısı olan firmamız, size en uygun ürünü, en uygun fiyatla uygulama garantisi vermektedir.

Nadirsumetal  olarak PANEL ÇİT İMALATI ve PANEL ÇİT UYGULAMASI yapıyoruz.

Panel Çit

Panel çit uygulaması bahçelerin çevre güvenliğinde, sitelerin çevre güvenliğinde, parkların çevre güvenliğinde vb. güvenlik amaçlı kullanılır.

Panel Çit Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Göz aralığına ( 5x 15 )

Tel Kalınlığı   ( 4,5 mm)

Kullanılan Kaplama Malzemesi ( Galvaniz üzeri fırın boya )

Pane Çit Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif Panel Çit, SedaFor Panel Çit, Double Panel çit, Özdefor Panel Çit ,BaharFor Panel Çit, CanFor Panel Çit, İsfor Panel Çit

Not : Malzemelerimizi İnternet sitemizden görebilirsiniz.

Panel Çitin Fiyatına Etki Eden Unsurlar Nelerdir?

Göz aralığına ( 5x 15 )

Tel Kalınlığı   ( 4,5 mm)

Kullanılan Kaplama Malzemesi ( Galvaniz üzeri fırın boya )

Kullanılan Dikmelerin Çap Ölçüsü ( 50×50,60×60 şeklinde)

17 Temmuz 2018
2.755 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN